Homepage
Türkçe-Deutsch-English-Nederlands-Español-Português

Hayvan hakları ile ilgili bir site

Animalfreedom hayvanları kurtarmak için değil, insanların hayvanlar üzerine dair eski fikirlerini değiştirmek için uğraşmaktadır. Bizim görüşümüzce biyo endüstrisinden ne çiftçilerin, ne hükûmetin, ne tüketicilerin nede çevrenin eline bir şey geçmemektedir. Biyo endüstrisi dış piyasalarda tamamen ticarileşmiştir. Bu haksız olan bir rekabettir.
Bizim görüşümüzce her hayvanın hür bir şekilde kendi tabiatınca hareket etmesi temel hakkıdır. Hürriyet insanlara mahsus olan bir temel haktır. Maalesef hayvanlar (daha) bu hakka yasal bir şekilde sahip değillerdir.
Animalfreedom "global düşün, yerel hareket et" düşüncesiyle, sadece şiddetsiz ve yasal olan, hayvanların yaşam tarzına pozitif bir şekilde katkıda bulunan inisiyatifleri desteklemektedir. Küreselleşme insanların, hayvanların vede çevrenin sınırsız sömürüsüne ruhsat değildir.
Biz, biyo endüstrisine dair gelişmiş olan ve pratikte kullanılan yanlış düşünceler üzerine yüzlerce yazılar yazıyoruz. Biz bu şekilde değişik ve daha iyi olan yolların olduğunu göstermek istiyoruz.

Dil Alanınıza İlişkin Tavsiye

Yazılarımızın çoğu Hollandaca olarak yazılmıştır. Hollanda dilindeki site haritamızı keşfetmenizi ve Google Translate'in çeviri işlevini kullanmanızı öneriyoruz. Böylelikle hayvan hakları ve yoğun hayvancılık gibi konuları kendi dilinizde okuyabilirsiniz.

Sizin için site haritasını çeviren bağlantı şudur: [Çevrilmiş site haritası bağlantısı]
https://animalfreedom-org.translate.goog/paginas/zoeken/sitemap.htmllogoAnimal Freedom Foundation.
Yazar .

Ana makalelerimiz bir kitapta, bir genel bakış veya ayrı bir sitede.

Başa dön

Privacy statement.