Homepage

Smartphone version with the most important articles in English summarizedTürkçe-Nederlands-Deutsch-Español-Português-English-Français-Polski-Russian

Stiftung Animal Freedom 'in sitesidir

Animalfreedom hayvanları kurtarmak için değil, insanların hayvanlar üzerine dair eski fikirlerini değiştirmek için uğraşmaktadır. Bizim görüşümüzce biyo endüstrisinden ne çiftçilerin, ne hükûmetin, ne tüketicilerin nede çevrenin eline bir şey geçmemektedir. Biyo endüstrisi dış piyasalarda tamamen ticarileşmiştir. Bu haksız olan bir rekabettir.

Bizim görüşümüzce her hayvanın hür bir şekilde kendi tabiatınca hareket etmesi temel hakkıdır. Hürriyet insanlara mahsus olan bir temel haktır. Maalesef hayvanlar (daha) bu hakka yasal bir şekilde sahip değillerdir.

Animal Freedom 'ın sitesidir. Animalfreedom "global düşün, yerel hareket et" düşüncesiyle, sadece şiddetsiz ve yasal olan, hayvanların yaşam tarzına pozitif bir şekilde katkıda bulunan inisiyatifleri desteklemektedir.
Küreselleşme insanların, hayvanların vede çevrenin sınırsız sömürüsüne ruhsat değildir.

Biz, biyo endüstrisine dair gelişmiş olan ve pratikte kullanılan yanlış düşünceler üzerine yüzlerce yazılar yazıyoruz. Biz bu şekilde değişik ve daha iyi olan yolların olduğunu göstermek istiyoruz.

Autor Bert Stoop

Diese Seite beschreibt einen Aspekt des Einflusses die der Mensch hat auf die Qualität des Lebens eines Tieres.  Andere Seiten auf Animal Freedom beschreiben andere Aspekte, womit wir zusammen (International) den Bewusstsein vorwärts bringen möchten das die Freiheit für ein Tier genau so wichtig ist.
Die Qualität von das Ganze ist mehr als die Summe seiner Teile.
Wenn Sie diesen Text auf wert schätzen, können Sie diesen weiter schicken, z.B. mit Facebook oder Twitter.

Version für Smartphones mit Übersicht der wichtigsten Artikel auf dieser Seite

Lesen Sie mehr Artikel oder Werbung?